Нова Каховка: на виконкомі було вирішено приділити першочергову увагу підготовці до зими

виконком_каховкаМинулого тижня, під головуванням міського голови Володимира Коваленка,  відбулось чергове засідання Новокаховського виконавчого комітету. 

В роботі засідання взяли участь 11 членів виконкому. Серед запрошених були присутні керівники комунальних підприємств, начальники управлінь і відділів виконкому та міської ради.

Ключовим питанням була готовність господарського комплексу Нової Каховки  до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017  року. З доповіддю  з цього приводу виступила начальник відділу комунального господарства Галина Кіпрушева.
Також виконавчим комітетом було затверджено звіти про виконання за перше півріччя 2016 року фінансових планів комунальних підприємств “Парк культури та відпочинку” та “Міський кінотеатр “Юність”, прийняте рішення про затвердження результату проведення конкурсу із визначення суб’єкта господарювання, якому надається право на утримання і обладнання майданчиків для паркування
Серед решти  питань, розглянутих на засіданні виконкому, – дозволи на проектування та будівництво, привласнення поштових адрес об’єктам нерухомості, розміщення зовнішньої реклами, встановлення режиму роботи, затвердження протоколів засідань житлової комісії та комісії з питань захисту прав дитини.
Всього розглянуто 36 питань.