На вулицях Нової Каховки з’явилися нові креативні урни

Учні школи №3 – команда «НК-life», яка є учасником Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну»,  за крок до участі у півфіналі.

 Днями учні реалізували міський етап проекту «Зробимо наше місто чистішим». Діти поставили перед собою мету  розмістити у місті урни для сміття та яскраво їх розфарбувати. Втілити дитячу ідею у життя допомогла влада міста та комунальне підприємство «НК Екосервіс».

 На початку травня за «круглим столом» діти та дорослі домовилися про взаємодію. Результати не змусили довго чекати – на Дніпровському проспекті, вулицях Першотравневій та Дружби з’явились  яскраво розфарбовані  сміттєві урни, що привертають  до себе увагу громади. І не лише незвичним виглядом, а й  свого роду соціальною рекламою, розміщеною на них. Працювали над проектом  11 учнів 7-10 класів, яким допомагали викладачі і гарний друг школи, її випускник, депутат міськради Олександр Афанасьєв.  Завершили всі разом виконання роботи за чашкою чаю та смаколиками від Олександра Івановича. Діти  дуже сподіваються, що відтепер сміття на вулицях рідного міста стане значно менше.

Школа №3 та учасники проекту  висловлюють вдячність міському голові В. Коваленку, директору КП «НК Екосервіс» В.  Нікуліну  та депутату міськради О. Афанасьєву за підтримку у реалізації проекту.