Звітують будівельники Нової Каховки

Підбито підсумки роботи будівельних організацій Нової Каховки на об’єктах соціальної сфери міста протягом 2016 року.

Загальний обсяг виконаних робіт за рахунок коштів міського бюджету складає 18,992 млн. грн., з них: на об’єктах Центральної міської лікарні – 2 929,627 тис. грн. (Реконструкція інфекційного відділення для дорослих, капітальний ремонт кардіологічного  відділення, капітальний ремонт покрівлі будівлі швидкої допомоги, заміна 3-х ліфтів п’ятиповерхової будівлі ЛК№2).

Про це НК online повідомляє начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко.

На об’єктах міського відділу освіти виконано робіт на загальну суму 5 287,542 тис. грн., в тому числі: в установах дошкільної освіти 2 648,085 тис. грн. (Капітальний ремонт ел. мереж яс. «Вербонька», капітальний ремонт сантехнічних систем яс «Вербонька», яс.№1 «Дюймовочка», яс.№15 «Червоненька квіточка», яс.№11 «Золотий ключик», яс. №5 «Казка», яс .№8 «Черемушки», капітальний ремонт покрівлі яс «Соколятко» та заміна вікон і дверей на енергозберігаючі у яс. «Сонечко».

На об’єктах шкільних навчальних закладів виконано робіт на загальну суму 2 452,128 тис. грн.(ремонти покрівель у ЗОШ.№10, ЗОШ№6, ЗОШ№4,ЗОШ№7, НВК№2, ремонт приміщень гімназії, будівлі школи №7, спортивної зали ЗОШ.№3, електромереж Дніпрянської ЗОШ, ЗОШ.№1,  заміну вікон у Дніпрянській ЗОШ, ЗОШ.№№4,5,10).

У спортивній  залі «Будівельник» виконано заміну вікон із склоблоків на енергозберігаючі на суму 187, 814 тис. грн. На об’єктах відділу культури і туризму за рахунок коштів міського бюджету виконано робіт на суму 2 591,513тис. грн., (Реконструкція Палацу культури), придбано устаткування для Палацу культури на суму 2 877,645 тис. грн. За рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на реконструкції міського палацу культури освоєно 4 831,651 тис. грн.

На замовлення виконавчого комітету міської ради виконано робіт на загальну суму 5 206,343 тис. грн. Проведені роботи на таких об’єктах: капітальний ремонт будівлі по проспекту Дніпровський,23,  обстежено технічний стан 26 ліфтів та виконано капітальний ремонт 7 пасажирських ліфтів.

Виконані роботи на  12 об’єктах ОСББ (капітальний ремонт внутрішніх мереж електро- та водопостачання у 4- ж. будинках, капітальний ремонт покрівель 2-х ж. будинків та капітальний ремонт ліфтів у 6-ти ж. будинках.). Ремонт 2-х теплотрасах, ремонт роторного блоку на міських очисних спорудах, реконструкція покриття алей в парковій зоні та містечка атракціонів, системи відеоспостереження міста, капітальний ремонт літнього театру, будівництва міського кладовища, та проектування будівництва боксів для автобусів КП «Автоцентр».

За рахунок субвенції Таврійській міській раді у сумі 100,0 тис. грн.. виконано реконструкцію будівлі по вул. Червонопрапорній,38 у с. Плодове.