На зв’язку з прокуратурою

прокуратураЗакон України «Про внесення змін до ЗУ «Про звернення громадян», який набрав чинності з 28 жовтня 2015р., розширив шляхи надходження звернень до відповідних органів, уповноважених їх розглядати, за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку. На виконання вищезазначеного закону в прокуратурі м.Нова Каховка запроваджено функціонування телефону «гарячої лінії» та електронної поштової скриньки. Прийом звернень здійснюється у робочий час щодня, окрім вихідних.
Усні звернення приймаються за тел.: (05549) 4-22-14. Електронні звернення необхідно надсилати на електронну пошту nkahprok@pho.gov.ua.
Звертаємо увагу, що у письмовому зверненні (у т. ч. електронному) має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, який звертається, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником (заявниками) з зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

С.Ю.Костін, в.о. прокурора м.Нова Каховка