Начальник податкової зустрілась з місцевими підприємцями та бухгалтерами

В Новокаховській Об’єднаній державній податковій інспекції (ОДПІ) проведено семінар для платників податків на тему: «Податки 2015 року – основні новації, а також практичні рекомендації їх застосування. Актуальні питання щодо адміністрування податків, зборів та єдиного соціального внеску. Декларування доходів громадян».

Розпочала семінар виконуюча обов’язки начальника Новокаховської ОДПІ ГУ Державної фіскальної служби у Херсонській області Галина Серебрянська, яка подякувала присутнім за високу податкову культуру, за своєчасну та в повному обсязі сплату податкових зобов’язань до бюджетів усіх рівнів.

podatkova

«Тільки завдяки Вам Новокаховською ОДПІ забезпечено виконання доведених показників як до державного бюджету, так і до місцевих бюджетів. Так, лише за 2014 рік по місту Нова Каховка до державного бюджету зібрано 178 млн. грн. та до місцевих бюджетів 130 млн. грн.» – зазначила Галина Миронівна.

Мета зустрічі полягала в тому, щоб ознайомити підприємців та бухгалтерів з основними змінами, які відбулися в податковому законодавстві. Адже, за словами Галини Серебрянської, тільки обізнаний платник може вчасно, в повному обсязі  виконувати свій обов’язок та уникнути порушень, за які передбачена як адміністративна, фінансова так і кримінальна відповідальність.

Також Галина Миронівна повідомила, що Верховною Радою наприкінці грудня минулого року ухвалено низку законів, якими внесено зміни до податкового законодавства, скорочено кількість податків, зборів і платежів.

Під час зустрічі фахівці інспекції ознайомили учасників семінару з основними змінами в адмініструванні податку на додану вартість, податку на прибуток, ЄСВ, РРО, акцизному податку, податку на нерухоме майно, рентних платежів, податку на доходи фізичних осіб, військового збору, спрощеної системи оподаткування та ін.

«Новокаховська податкова інспекція, як і завжди налаштована на всебічну підтримку бізнесу та громадськості, адже наша спільна праця полягає у стабільності та покращенні економічної ситуації в країні. Ми розраховуємо на те, що представники бізнесу не лише будуватимуть прозорі стосунки із податківцями, а й допомагатимуть знаходити правильні рішення щодо удосконалення податкового законодавства. Незважаючи на такий складний час, сподіваємося, що Ви і надалі будете сумлінно і чесно виконувати свій податковий обов’язок, усвідомлюючи, що державі дуже потрібні додаткові кошти», – підкреслила Галина Серебрянська наприкінці зустрічі.

В кінці семінару присутнім були надані відповіді на численні запитання, – повідомляє Головне управління ДФС у Херсонській області.