Над Херсонською ОДА та на площі Свободи приспущені державні прапори

Над Херсонською ОДА та на площі Свободи приспущені державні прапори – херсонці віддають шану загиблому в ООС екс-керівнику Херсонської самооборони Денису Лошкарьову.

Про це у Фейсбук повідомила координатор центру допомоги учасникам АТО Наталія Возаловська, передає ПІК.

«На площі Свободи та на будівлі Херсонської ОДА приспущені державні прапори. Всі патріоти, учасники Революції Гідності, учасники АТО, волонтери досі не можуть прийти до тями від загибелі Дениса Лошкарьова. Ми сумуємо за кожним загиблим воїном, навіть якщо не знайомі з ним, а коли це людина знайома, друг чи товариш, або просто поруч стояли в боротьбі за країну, тоді геть несила. Завтра ми зустрінемо Дениса на Антонівському мосту, а у середу, 19 грудня, будемо прощатися з 11 години в Обласному палаці молоді. Ми маємо віддати шану хороброму воїну, щирому патріоту України, уклінно подякувати за життя під мирним небом», – написала Возаловська.

Як передавав ПІК, офіцер батальйону спеціального призначення військової частини 3035 загинув 15 грудня 2018 року під Маріуполем в районі проведення Операції об’єднаних сил внаслідок обстрілу. Денис Лошкарьов був у свій час керівником Херсонської самооборони, його називають серед тих людей,  завдяки яким Херсон залишився українським.