Депутати міськради та працівники УПСЗН привітали учасників бойових дій Другої світової війни

Наближається святкування Дня Перемоги. Дня який має велике значення не тільки для старшого покоління, але й для сучасного суспільства. 9 травня 1945 року увійшло в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті, в якій брали участь наші діди, прадіди, батьки та матері.

У багатьох українців є родичі та близькі, які загинули під час Другої світової війни. Тому це свято не тільки радісне, але і сумне. Адже практично кожна сім’я постраждала у тій страшній війні. Більшість знають про життя своїх близьких та родичів під час воєнного лихоліття з розповідей, сімейних архівів. У нашому місті є люди, які  брали  безпосередню участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни, які пройшли усі тяжкі випробування і попри все вижили. Ми у неоплаченному боргу перед ветеранами. Треба згадувати про ветеранів завжди, а не тільки в день свята, оточувати їх турботою і увагою, адже якщо б не їх Перемога, то навряд чи ми зараз з вами жили.

З метою соціальної підтримки ветеранів, за ініціативи міського голови Володимира Коваленка та депутатів Новокаховської міської ради, було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги особам, які брали безпосередню участь в бойових діях Другої світової війни. Міський голова, заступники мера, секретар міської ради Олександр Лук’яненко, небайдужі депутати: Юрій Власов, Олександр Афанасьєв, Сергій Хоменко, Олександр Курдов, Наталія Марченко, Сергій Євстратов, Віталій Кубатко, Лілія Микитенко разом зі спеціалістами управління праці й соціального захисту населення щиро привітали ветеранів зі святом Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, бажали міцного здоров’я та висловлювали подяку за мужність, проявлену в тяжкі роки війни. До привітання долучився   благодійний фонд «Нова Каховка»,. Ветеранам були вручені теплі пледи і святкові продуктові набори. В цей день ветерани отримали нагороди – медалі від Президента України Петра Порошенка.213083109_1710334202538844_8988227882101730190_n13141090_952931411489189_1990843322_n31 4
Дякуємо Вам, ветерани  за той подвиг, який Ви здійснили заради нашого життя.

О. Стоянчук, начальник Новокаховського УПСЗН