«Надія. Молодість. Майбутнє». У Новокаховському електротехнічному ліцеї показали музично-поетичну виставу

26 квітня в Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї відбувся щорічний обласний огляд – конкурс «Надія. Молодість. Майбутнє», на якому було представлено весь розмай талантів аматорів художньої творчості  ліцею.

Вже багато років робота педагогічного колективу НКПЕТЛ спрямована на розкриття та розвиток творчих здібностей та талантів серед молоді, а також, підвищення їхнього культурно-освітнього рівня, естетичних, професійних та моральних якостей, – наголошують у закладі.

Враховуючи нелегкі та бентежні часи , які нині переживає наша держава, не можна не згадати про один з основних напрямків діяльності навчально-виховного процесу  – національно-патріотичне виховання  учнів.

-Саме ця хвиля переживань надихнула нашу творчу молодь на нове бачення цього конкурсу, – зазначають викладачі. – І ось цього року глядачу було представлено новий творчий експеримент: музично-поетичну виставу «Надія. Молодість. Майбутнє», яка поєднала в собі всі прагнення та хвилювання сучасної молоді. Важко сказати, що вразило більше: життєві драми, перше почуття, любов та відданість Україні, чи впевненість та незламна жага до життя. Але сказати можна тільки одне: цей проект залишив неперевершені враження та нові почуття в серцях кожного, хто був присутній в нашій актовій залі. Ми пишаємося тим, що наші ліцеїсти вкотре продемонстрували не тільки свої різносторонні таланти, а й високу майстерність  виконання. А найголовніше  – кожен з них несе в собі глибоку  любов до рідного краю.