Надія Нової Каховки. Надія України

Щороку у Новій Каховці відбувається  урочиста церемонія нагородження найобдарованіших та найталановитіших дітей –  відмінників, переможців всеукраїнських, обласних змагань, олімпіад, спортсменів.  Подія, на яку чекають, якій радіють, яка згуртовує квіт міста.

Цьогорічний захід відбувся у школі № 8, вчора, 28 квітня. І як завжди, завдяки зусиллям організаторів – відділу освіти, учасників, наставників, батьків видався не схожим на жоден інший, яскравим та щирим. Традиційно, усіх най-най нагороджували у 5 номінаціях: «Відмінник року», «Інтелект року»,  «Талант року», «Спортивна гордість року» і «Наставник року».

Винуватців свята щиро  вітали та нагороджували міський голова Володимир Коваленко, радник мера Вадим Мерзлов, начальник відділу освіти Оксана Якубова, депутати міської ради Сергій Хоменко, Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, тренер  з легкої атлетики, дворазовий учасник Олімпійських ігор Владислав Піскунов.

Першими мер Володимир Коваленко привітав 18 випускників-медалістів. Заслужені нагороди отримали  26 переможців міських, обласних, всеукраїнських предметних  олімпіад та Малої академії наук, 27 переможців міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних творчих конкурсів та фестивалів, 14 кращих спортсменів та команд, призерів всеукраїнських та міжнародних змагань та 12 педагогів-наставників.

Обдаровану юнь вітали бурхливими оваціями. На адресу дітей лунали побажання нових досягнень, підкорення найвищих вершин, успіхів у навчанні. Не менш гаряче вітали і наставників – кращих вчителів міста, які і запалюють іскри творчості, мудрості, любові до знань у дитячих серцях.
Крім відзнак і теплих вітань, усіх  присутніх порадували феєричні  виступи творчих колективів міста: хореографічних ансамблів«Ручеек» (М. Ющенко), «Божа корівка» (Ю. Азовська, О. В’юнова), «Родзинка» (О. Кірковська), вокального ансамблю НВК №2 (П. Осипенко), вихованки БДТ Анни Шульги (О. Гребенюк), учениці школи №6 Дар’ї Цапко та інших.

До вашої уваги  фоторепортаж з яскравого  свята.