Нагороди новокаховчан на XVIII міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості

26 жовтня 2018 року у місті Києві відбувся перший  конкурсний день XVIII міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості в рамках проекту фестивалю «Квітуча Україна» «Барвиста осінь».

Вокальний колектив Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради «Перлини майбутнього» (керівник Олександр Гребенюк) вже не перший раз приймають участь в цьому заході. Так і в цьому році Нову Каховку представив саме цей колектив. Учасники колективу прийняли участь в двох номінаціях: солісти-вокалісти (естрадний вокал) та малі вокальні форми (ансамбль). За рішенням кваліфікаційного журі, голови –  української естрадної співачки, Заслуженої артистки України Інеси Братущик та голови оргкомітету фестивалю «Квітуча Україна», співзасновника міжнародних фестивалів Греції, Чехії, Болгарії, Угорщини, директора туристичної компанії Алітас-Тур, яка є постійним членом Європейської асоціації Фольклорних фестивалів – Алли Добровольської учасники колективу отримали наступні нагороди:

  • вокальний ансамбль «Перлини майбутнього» – диплом лауреата І премії
  • Артем Бражуненко у номінації естрадний вокал в 2 віковій категорії – 10-14 років отримав диплом лауреата І премії.

Також усі учасники колективу були нагородженні медалями та подарунками.

Адміністрація Будинку дитячої творчості щиро вітає керівника Олександра Гребенюка та вокальний колектив «Перлини майбутнього» з високими перемогами і бажає нових звершень та перемог!