Нагороди знайшли своїх володарів

Наприкінці жовтня в обласному палаці молоді і студентів були підведені підсумки XІV Всеукраїнського фестивалюконкурсу військово-патріотичної творчості «Оберіг».

Участь у ньому взяли молоді, талановиті учні й студенти Нової Каховки: Яна Павлівська (НВК №2, П. Осипенко), Вікторія Грицутенко (НВК №2, П. Осипенко),  Ангеліна Ревицька (Л. Янішевська), Вероніка Страдубцева (НВК№ 2, П. Осипенко), Поліна Данилевська (школа №8), Артем Бражуненко (БДТ, О. Гребенюк), Катерина Погорєлова (БДТ, О. Гребенюк), Владислав Дронь (приладобудівний технікум, О. Головінов), Катерина Сахань (БДТ, О. Ганжа), Валерія Ютіна (ЗОШ №1, Е. Новіцька) та вокальне тріо «Magic voice» (політехнічний колледж,  І. Гурбін).10

За  свої старання, як і належить, отримали щиру вдячність та нагороди. 9 листопада весь «творчий десант» завітав на гостину до міського голови Володимира Коваленка.  Розпочали одразу з головного – нагород. Разом з відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  мер вручив дітям дипломи та подарунки – і від області, і від міста. А після усіх очікувала тепла, невимушена бесіда та солодкий стіл. Юні артисти охоче ділилися враженнями від участі в конкурсі, розповідали про подальші творчі  плани.
5 6
2 73 84 9
1