Найкращі квіти я покладу для них…

Ці поетичні рядки лунали під час мітингу «Афганістан – біль і смуток. Чиєсь обірване життя», що відбувся 15 лютого у сквері на пр.Перемоги біля пам’ятника «Чорний тюльпан».

Того дня сюди прийшли вшанувати пам’ять про загиблих і згадати ті події воїни-інтернаціоналісти, громадськість міста. З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Коваленко. Також він відзначив грамотами учасників афганської війни.

Відзнаки і нагороди вручив побратимам голова Новокаховської української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів «Пам’ять» Анатолій Галієв.

Духовну паралель зі святом Стрітення і подією виведення наших військ із Афганістану, які суспільство відзначає само цього дня, провів секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай, звертаючись з промовою до присутніх.

У цей день і скорбота і радість проходять крізь наші серця. І це відчуття було яскраво відображене у творчому дарунку від соліста народної вокальної студії «Джерела» Ярослава Легкого «В Афгані часто снились вишні».

Того ж дня під час селекторної наради за головування першого заступника голови ХОДА Дмитра Бутрія у малій залі виконкому було нагороджено грамотою та пам’ятним подарунком ветерана афганської війни Владислава Івановича Мотенка.