Наказ військового комісара Новокаховського міського тер центру комплектування та соціальної підтримки №18 від 2.03.2021р. «Про призов громадян на строкову військову службу»

  1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 1 квітня до 30 червня 2021 р. проводиться призов громадян на строкову військову службу.
  2. Явці на призовну дільницю Новокаховського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким у період весняного призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994-2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.
  3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: вул.Героїв України 8, Новокаховський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в установлений час з документами, зазначеними в повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю до 1 квітня 2021 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.
  4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на територіях Новокаховської та Таврійської міських територіальних громад, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися в Новокаховський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.
  5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6 Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до Новокаховського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Д.Самойлов, військовий комісар Новокаховського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки