Налагоджуємо мости з Івано-Франківщиною

Нещодавно КП  «Агенція регіонального розвитку» Новокаховської міськради  стала партнером ГО «Всеукраїнське об’єднання «Українці Донбасу і Криму» в реалізації спільного проекту. Він має назву  «Співпраця регіонів в області опанування сучасних практик роботи з громадами».

Зауважимо, вищевказана громадська організація  стала переможцем другого конкурсу малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні» в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», за фінансової підтримки Європейського Союзу.

-Проект буде реалізовуватись в Івано-Франківській та Херсонській областях впродовж 6 місяців (лютий-липень 2017), – розповів НК online  директор КП «Агенція регіонального розвитку» Вячеслав Костенюк. – Його головна мета – покращити співпрацю між Івано-Франківським та Херсонським регіонами в напрямку вирішення актуальних для громад проблем шляхом налагодження співпраці між громадськими організаціями та громадськими активістами.

Крім того, в рамках даного проекту для громадських активістів будуть проведені майстер-класи з виготовлення соціальних анімаційних фільмів, з використанням методики форум-театру для роботи з актуальними проблемами громад.

Партнери проекту: МГО «Осмомисли» (Івано-Франківськ), ГО «В єднанні сила» (смт. Любимівка, Херсонська область) та КП «Агенція регіонального розвитку».  На Івано-Франківськівщині проект адмініструє БО «Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» (Перечин, Закарпатська область). Загальноукраїнське адміністрування здійснює ГО « Центр «Жіночі перспективи» (Львів).