Налагоджуємо “мости” зі Штатами

politehnichniy

З 2013 року в Новокаховському політехнічному коледжі успішно діє клуб з вивчення англійської мови “Happy island”, створений на базі державних курсів “Interlingua”. Минулої суботи, 29 жовтня, учасники цього клубу мали цікавий відео-міст з викладачем англійської мови з США Конні Кьєн.

Як розповів викладач політехнічного коледжу Валентин Тихий, Конні Кьєн є давнім другом клубу і брала участь в його перших зустрічах. Адже саме в той час вона, будучи волонтером, викладала в Бериславському пед. училищі та новокаховському університеті «Україна».

– Сьогодні Інтернет дає нам гарну можливість проводити подібні відео-мости, які через спілкування з носієм мови допомагають студентам вдосконалювати їх розмовну англійську, – розповідає Валентин Тихий.

Участь в спілкуванні з Конні Кьєн взяло семеро студентів. Хлопці та дівчата розмовляли на різні теми і навіть заспівали пісню англійською мовою для своєї співрозмовниці. Коні, в свою чергу зазначила, що сумує за Новою Каховкою і була дуже рада можливості поспілкуватись з українськими студентами.