Намалюй свою родину. У Новій Каховці підвели підсумки конкурсу, приуроченого до Дня сім’ї

Щаслива родина починається з любові. Коли в родині є любов, у ній народжується краса. Напередодні свята – Дня Родини – відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту започаткував і провів у Новій Каховці конкурс дитячих малюнків “Моя сім’я – багатодітна” серед діток з багатодітних родин, віком від 7 до 14 років. 

Участь у ньому взяли понад 50 уччасників з 5 навчальних закладів міста. А переможцями, за рішенням конкурсної комісії, стали: Єгор Олефіренко, учень НВК №2 (7 років), В’ячеслав Мітін, учень ЗОШ №1 (8 років) та Гліб Литвиненко, учень Дніпрянської школи (14 років).

Робота Гліба

Нагороди переможцям вручив міський голова Володимир Коваленко. Він подякував дітям за участь у конкурсі, за їхнє особливе художнє бачення і повагу до родинних цінностей.

А батькам – за великі міцні родини, в яких виховуються такі талановиті діти. Володимир Іванович побажав кожній сім’ї щастя, миру, злагоди і добробуту.

Як зазначила начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран, віднині конкурс стане традиційним і проводитиметься щороку. Тож у кожного ще буде змога за допомогою пензлів чи олівців розповісти про свою велику і щасливу родину.