Нарада з силовиками напередодні свят

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Напередодні свят, 29 квітня у міськвиконкомі під головуванням міського голови Володмира Коваленка відбулася нарада участь у якій брали всі голови місцевих рад, що входять до складу Новокаховської міської ради, заступники міського голови, керівники віддів всіх державних силових структур, що обслуговують Нову Каховку, військовий коміфсар та командир військової частини, що дислокована у місті, керівники міських луківальних закладів та комунальних підприємств та приватних підприємств, що надають городянам комунальні послуги.

На нараді були обговорені питання взаємодії силовиків та комунальних служб міста у святкові дні, зхабезпечення безпеки громадчян під час святкувань у місцях значного скупчення людей.

Представник СБУ звернув увагу всіх пристуніх на можливість провокаційних дій деяких елементів, що мають на меті розгойдування ситуації у місті напередодні святкування Дня Перемоги.

Начальник Новокаховського відділу Національної поліції В,Немерець звернув увагу присутніх на необхідність доведення до населення міста, працівників чергових та аварійних бригад комунальників нагадування щодо дотримання заходів безпеки та підвищення пильності щодо можливості знаходження бездоглядних речей, сумок, тощо, які можуть виявитися вибухонебезпечними предметами. При цьому він відмітив, що ситуація в місті контрольована і поліція має достатньо сил для того, щоб утримати її під контролем. А намагання певних осіб в деяких засобах масової інформації виставити її у неприглядному виді не поліпшує стан справ у місті.

Міський голова, підводячи підсумки наради заявив, що жодних масових заходів на 1-2 травня у місті ніякими політсилами не заявлено. Тому в місті повинні бути створені городянам всі умови для доброго відпочинку та святкування Великодних свят.