Нардеп розповіла, як відвідувала своїх дітей у дитячому таборі на Херсонщині

Народний депутат України Марія Іонова відвідала власних дітей, що відпочивають у дитячому таборі на Херсонщині. Своїми враженнями про літній відпочинок для дітей, який пропонує південний край, вона поділилася на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

www.facebook.com/mariya.ionova.9

Зокрема пані Іонова розповіла: “Усі ми родом з дитинства… Пам’ятаєте канікули? Дитячий табір, сонце, море, друзів, багаття, ігри, змагання, закоханості, суперечки… Я зажди любила літні канікули і бути в таборах зі своїми братами і сестрами).

В ці вихідні, після напруженої роботи на виїзному засіданні бюджетного комітету ВР в Херсоні, пощастило відвідати своїх дітей і дітей друзів в дитячому таборі «Аврора», що розташувався на мальовничому узбережжі Чорного моря в Скадовську. Я повернулася в дитинство! Здається, варто заплющити очі, і знову опинишся в гурті друзів і будеш переживати за команду свого загону, сперечатися, вирішуючи який номер краще презентувати на концерті, а потім разом бігти берегом і з розгону пірнати в теплу солону воду, і розганяти медуз, і збирати відшліфовані камінці, … Розплющую очі. Й дивлюся, й оцінюю все вже з точки зору дорослої людини, мами, депутатки.

У таборі «Аврора», здається, все продумано до дрібниць. Чисто й красиво, а головне, що дітям тут безпечно й весело. Змістовні розваги, гуртки, крута креативна група , люблячі вихователі , вожаті, спортивні заняття, професійні інструктори , смачна, корисна їжа, морська вода, чисте повітря , медичний догляд… впорядкований парк, чистота, безпека. Чого ще бажати.

Діти не сумують. З любов’ю крутяться навколо директора Аврорича. Здається, просто закохані в своїх вожатих-вихователів. Надзвичайно приємно було дізнатися, що незважаючи на те, що «Аврора» – табір приватний, в ньому безкоштовно мають змогу зараз відпочивати дітки-переселенці, діти наших воїнів. А наступної зміни приїдуть хлопчики й дівчатка, у яких війна відібрала батьків, з Луганської області.

Важкі розмови з старшими загонами про війну, про боротьбу, про свободу і волю, МИР.
Дуже радію бачити всіх дітей щасливими і радісними. Чуєш, як дівчинка по телефону говорить своїй Мамі: «Мама, я передумала, я не хочу бути тут три місці, я хочу тут лишитись назавжди!»)))

Літо. Море. Сонце. Дитячий табір! Д И Т И Н С Т В О…”