Народний хор ветеранів Нової Каховки запрошує на ювілейний концерт

«Вони з роками молодіють і піснею живуть»

Саме так можна сказати про Народний хор ветеранів міського Палацу культури міста Нова Каховка.

Хор створений в серпні 1988 року, за участю та активної підтримки міської ради ветеранів міста. Першим керівником хору був Романюк Ю.С., а згодом Литвиненко В.С. За щедрий талант, безкорисне служіння пісні, за великий вклад у скарбницю невмирущого народного мистецтва 22 листопада 1990 року колективу було присвоєно звання «народний самодіяльний».

І ось уже 30 років хор дарує свою творчість людям та прославляє місто. Хором проводиться активна концертна діяльність. Висока виконавська майстерність, різноплановий репертуар, дозволяє колективу приймати участь у заходах до знаменних дат, у міських святах, обласних та регіональних фестивалях. Вже 23 роки хором дбайливо по-материнськи опікується Світлана Павлівна Ричкова, яка передає свій щедрий талант своїм вихованцям, навчає досягати вершин хорового співу, а талановитий, неперевершений акампаніотор хору, Бондар Станіслав Федорович, всіляко допомагає в цьому.

Колектив хору нагороджений багатьма дипломами, почесними грамотами, цінними подарунками обласного управління культури, обласної державної адміністрації та міськвиконкому. Та найдорожче, з поміж всього, народна любов та визнання. Хор бажаний гість у школах, вищих учбових закладах, військовій частині та на підприємствах міста, де своїми виступами активно впливає на патріотичне виховання молоді громади.

Колектив є невід’ємною частиною Нової Каховки, тому всіх прихильників запрошуємо на святкування 30-річчя Народного хору ветеранів Нової Каховки, яке відбудеться 19 жовтня о 15.00 годі в Палаці культури.

Відділ культури і туризму