Населенні пункти Херсонщини можуть постраждати від вирубки рукотворного лісу

© Luba V Nel | Dreamstime Stock Photos
© Luba V Nel | Dreamstime Stock Photos

Незаконна вирубка найбільшого у світі рукотворного лісу поблизу рухомих Олешківських пісків у Херсонській області – від яких місцеві жителі захищаються шляхом насадження рослинності – несе за собою загрозу знищення населених пунктів на шляху міграції пісків.

Про це завив Олександр Бригинець на своїй сторінці у Facebook.

Політик обурений: “Коли нищать заповідні ліси в Карпатах чи на Поліссі – це злочин, але коли нищенням лісів займаються на Пд. України, де кожне дерево на рахунку, коли нищать ліси там, де і без того щороку пожежі знищують не один гектар лісів, то таке нищення є подвійним злочином.”

Раніше до Олександра Бригинця звернулися представники громади села Козачі Лагері Цюрупинського району, яких бентежить знищення лісів навколо їх населеного пункту. У свою чергу політик подав звернення до відповідних інстанцій: “Звернувся до Генерального прокурора України і Міністра екології та природних ресурсів України з проханням провести перевірку вказаних фактів та вжити відповідних заходів прокурорського реагування відносно подій зазначених у зверненні.
Сподіваюся, що влада втрутиться і припинить це злочинне діяння.