Наша ліцейська країна

Як прекрасно, що в професійному електротехнічному ліцеї існує традиція, започаткована директором Олександрою Карпенковою: щороку на початку лютого збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідного навчального закладу.

І ось уже п’ять років поспіль у другу суботу останнього зимового місяця Новокаховський професійний електротехнічний ліцей (ТУ №1, ПТУ №7) радо зустрічає своїх вихованців.

Минулої суботи з привітальним словом до присутніх звернулась Олександра Карпенкова, яка підкреслила, що, незважаючи на майже вікову історію та не рості часи, які зараз переживає професійно-технічна освіта, ліцей крокує в ногу з часом. Серед досягнень – сучасна та потужна матеріально-технічна база, висококваліфіковані викладачі та майстри, щорічні перемоги у міських та обласних спортивних змаганнях, участь у різноманітних конкурсах обласного рівня. Олександра Василівна висловила надію, що прекрасна традиція зустрічі з випускниками буде продовжуватись і надалі.

Протягом вечора перед гостями виступали юні артисти ліцею. Під кінець зустрічі ведучі запросили гостей разом з колишньою випускницею училища, почесним ветераном, нинішньою співробітницею, головою учнівського профспілкового комітету Валентиною Єлістратовою проспівати традиційний «Старий вальсок», який став завершальним акордом свята ліцейської родини.

Шановні юнаки та дівчата!

Щиро запрошуємо на навчання до Новокаховського професійного електротехнічного ліцею, в якому завжди панує мир, любов та теплі взаємини між учнями та їх наставниками. Сподіваємось, що доля буде прихильною до кожного з вас, даруючи віру, надію, любов.

У 2017-2018 навчальному році тут можна буде набути таких професій.

На базі 9 класів (з отриманням повної загальної середньої освіти, термін навчання 3 роки): рихтувальник кузовів, електрогазозварник (30 осіб); електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (30); електрогазозварник, коваль ручного кування (27); токар, фрезерувальник (27); тістороб., пекар (30).

На базі 11 класів (термін навчання 1,5 роки): рихтувальник кузовів, електрогазозварник (30); офіціант, бармен (30); тістороб, пекар (30 )

Наші переваги

Сучасна та потужна матеріально-технічна база.

Укладені договори про працевлаштування з провідними підприємствами України.

Висококваліфіковані викладачі та майстри.

Житло в гуртожитку та стипендія.

По закінченні – диплом та трудова книжка, кращі випускники – посвідчення водія категорії «А», «В» за рахунок ліцею

Кращі випускники зараховуються на ІІ та ІІІ курс Новокаховського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету на навчання за прямою або спорідненою спеціальністю.

Діють спортивні секції та гуртки художньої самодіяльності.

Кращі учні отримують матеріальні заохочення.

Подробиці на сайті: http://nkpetl.org.ua/

Ліцензія № 527950 МОН України від 26.01.2015р.

Адреса: Нова Каховка, вул.Першотравнева, 28

E-mail: nkpetl@mail.ru

http:// www.nkpetl.org.ua

Тел. 7-21-62 (директор, приймальня), 7-92-85 (заступник директора), 7-92-84 (гуртожиток):