«Наша молодь-надія на майбутнє!»

 

28 квітня в Новокаховському професійному електротехнічному ліцеї пройшов щорічний звітний фестиваль-конкурс «Надія! Молодість! Майбутнє!» серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини.

Захід був присвячений найперше  патріотизму, який переповнює молодь у такі непрості часи для країни, патріотизму яким були окрилені наші предки перемагаючи у Другій світовій війні та безмежній любові до рідної неньки України. У програмі були представлені відомі музичні композиції, твори українських класиків, авторські доробки учнів та викладачів ліцею. Учнями ліцею також була представлена виставка творчих робіт, приурочена до  Великодніх свят.

Почесним журі конкурсу до складу якого увійшли директор ліцею Олександра Карпенкова, головний методист Херсонського будинку художньої творчості Ольга Митрохіна були відзначені всі учасники фестивалю. «Щороку дуже приємно повертатись до вашого навчального закладу де завжди привітно, гостинно як вдома зустрічають усміхнені педагоги та талановиті діти. Із року в рік зберігаються традиції, а головною домінантою є патріотичне виховання прищеплене вихованцям через мистецтво», – акцентувала О. Митрохіна.

Наприкінці заходу директор ліцею Олександра Василівна поділилась приємними враженнями та подякувала організаторам та учасникам фестивалю.