Наша молодь повернулась з нагородами з Молодіжного форуму «Херсонщина як нове прикордоння»

CLrmnVECc2Y

У рамках міжнародного мультифестивалю Студентська Республіка 2016, з 1 по 4 липня на узбережжі Азовського моря проходив І Регіональний молодіжний форум «Херсонщина як нове прикордоння».

Участь у форумі брала активна молодь  Херсонського регіону, лектори, тренери та експерти. Метою форуму було підвищення соціальної активності молоді, в тому числі студентства, задля розвитку Херсонщини. Молодіжний форум був організований за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА.

Як ми повідомляли раніше, делегація з 6 осіб від нашого міста, на чолі з головою Молодіжної Ради Козловою Яною, гідно представили місто та привезли до Нової Каховки перемогу в чотирьох важливих напрямках.

lKS352GVF18

4 дні активного відпочинку, позитивних вражень, нових знайомств, корисної інформації, «Битва лідерів» і нарешті тріумфальна перемога. По традиції було все… реєстрація політичних партій, дебати кандидатів на пост мера Студентської республіки, конкурси краси Перша Леді та Містер Студентської Республіки 2016р.

І ось, у фіналі форуму стали відомі результати. Переможець у напряму «Битва лідерів» І Регіонального молодіжного форуму «Херсонщина як нове прикордоння» стала Козлова Яна. Вона, до речі, два роки поспіль була мером Студентської республіки. А вже цього річ мером обрано іншого новокаховчанина – випускника НК ПЕТЛ Навалкіна Сергія. Містером Студентської республіки обрано Шимко Андрія (НГІ «Україна»). До студентського магістрату увійшли: Козлова Яна, Шимко Андрій, Разінков Владислав (НКПК) та Татти Анастасія (НКПТ).

GA7eXh3Hivk

Ввечері, 3 червня, у нічному клубі «Whait Bar» відбулось  нагородження переможців та вручення подяк за вагомий внесок в організацію та проведення заходу, сприяння в розвитку регіону, активізацію молоді та студентства, якими також відзначили наших представників.

Дякуємо організаторам Віталію Захарчуку (директор МГО «Норма Віта») та Катерині Білоконь (голова ВМГО «Студентська Республіка у Херсонській області») за запрошення та змістовний, корисний та цікавий захід.

Вітаємо учасників і бажаємо нових перемог!