Наша школа – сад

20140402_115524

Щорічно в квітні місяці колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 10 Новокаховської міської ради долучається до проведення Місячника екології. Традиційними є   весняні роботи по облаштуванню пришкільної території, яка є однією з найдоглянутіших та озеленених серед шкіл міста.

Додатково висаджено велику кількість рослин: одно- та багаторічних квітів, кущів та дерев. Не обділено увагою міський парк, в якому провели прибирання сміття та сухого гілля. В цьому році 22 квітня, в День Землі, вчителем біології Тищенко О.Д. було започатковано проведення круглого столу «Коло екологічних ідей». Школярі звітували про свою роботу та вносили пропозиції, висловлюючи своє бачення корисних екологічних справ.

CAM01093

Звіт-виступ кожного класу мав свою нову ідею корисних напрямків для покращення екологічного стану  школи, міста: фото-колаж (5-А кл.),  учнівський проект (Абдулов Ярослав – 5В кл.), уривки з творів-роздумів (6-В клас), усні журнали «Ліси для нащадків» (5-Б клас), «Чисті джерела» (7-А, 7-В класи), «Лікарські рослини нашої шкільної ділянки» (6-Б клас), «Правила поведінки в природі (7-Б клас). Свої пропозиції по облаштуванню шкільної ділянки внесли представники 8-А та 9-А класів. Добірку задач на екологічну тематику запропонували учні 9-Б. Плакат та виступ-заклик 6-А класу прозвучав англійською мовою, підкресливши світове значення екологічних проблем.

День школярі завершили весняною толокою на шкільній ділянці. Якщо б кожна людина на клаптику землі своєї, зробила все, що вона може, яка прекрасна була б наша Земля.

Заступник директора з НВР  Нелепенко Т.П.