Наші – чемпіони України!

Наприкінці травня – початку червня у Харкові проходив чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2005 р.н. і молодше, у якому взяли участь дев’ять команд. Останні були розподілені на дві підгрупи за підсумками минулого чемпіонату. До першої групи потрапили команди з Нової Каховки (представляла збірну Херсонщини), Харкова, Луцька, Полтави, збірна Житомирської області, до другої – команди з Києва, Дніпра, Львова, збірна Чернігівської області.

Збірну команду Херсонської області м.Нова Каховка представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міськради Євген та Михайло Бойки, Дмитро Щербинський та Денис Дегтяр (тренери Петро та Галина Бойко).

За три ігрових дні збірна наші спортсмени зіграли чотири гри, по черзі обігравши своїх суперників з однаковим рахунком 3:0. У півфіналі наших юнаків чекала досить злагоджена команда з Дніпра, але наші хлопці змогли дотиснути суперника та здобути перемогу з рахунком 3:0.

Отже, у фіналі команда «Збірна Херсонської області м.Нова Каховка» зустрілася з однолітками Київського спортивного ліцею-інтернату. Гра була цікавою, видовищною, за підсумками якої наші юнаки показали якіснішу гру, допустивши меншу кількість помилок, ніж суперник, та вибороли перемогу з рахунком 3:0.

Отже, не програвши жодної партії протягом змагань, команда «Збірна Херсонської області м.Нова Каховка» стала чемпіоном України!

Відділ освіти Новокаховської міської ради щиро вітає вихованців, тренерів із впевненою перемогою!