Наші люди: визнання найвищого рівня

Цьогорічна осінь стала особливо щедрою та знаковою для освітянської ниви Нової Каховки. Адже 26 листопада на сесії Херсонської обласної ради, під гучні оплески всіх присутніх, нашому земляку, почесному громадянину Нової Каховки, директору Новокаховського гуманітарного інституту ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» Георгію Севрюкову було вручено Почесну грамоту Верховної Ради України «За особливі заслуги перед Українським народом».

Авторитетний освітянин, видатний ментор і новатор, людина слова й честі, талановитий науковець та педагог, що завжди надихне, підтримає, зрозуміє, спрямує на здобутки та своєю небайдужістю й активною життєвою позицією посприяє становленню кожного, з ким перетнуться його життєві шляхи, – таким знають Георгія Івановича співвітчизники, освітяни, партнери, колеги та студенти.

Будучи беззмінним очільником Новокаховського гуманітарного інституту – закладу вищої освіти IV рівня акредитації, впродовж двадцять одного року він доклав чимало зусиль для створення в місті сучасного закладу вищої освіти, забезпечив гідну організацію навчального процесу за 11 спеціальностями та сприяв розвитку й розбудові системи вищої професійної освіти не лише в місті, але й на рівні області та країни.

Результатом роботи Георгія Івановича та сформованої ним команди однодумців є понад 12 тисяч випускників Новокаховського гуманітарного інституту, серед яких діти з малозабезпечених родин, діти-сироти, студенти з інвалідністю, діти учасників бойових дій та бійців АТО.

Невтомна праця Георгія Севрюкова неодноразово була відзначена на загальноукраїнському рівні почесними нагородами – державним орденом Святої Софії, почесним званням Заслужений працівник освіти України, нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти». В цьому році наше місто відзначило Георгія Івановича званням Почесний громадянин міста Нова Каховка.

Будучи прикладом професіоналізму та патріотизму, втіленням організаторського таланту та людських чеснот, Георгій Іванович назавжди став моральним орієнтиром для багатьох поколінь новокаховчан.

Тому, всією громадою ми вітаємо Георгія Севрюкова з заслуженою нагородою! Невичерпної енергії, духовного багатства, високих успіхів та всіляких гараздів на шляху благородної справи – розбудови рідної України!