Наші – найкращі!

Новокаховські школярі активно беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах тощо. Так, за словами начальника відділу освіти О.Якубової, учні шкіл взяли участь у таких інтерактивних конкурсах, як природознавча гра «Геліантус» (учасників – 243, серед нагород – сертифікат учасника у 87-и, диплом 1 ступеня у одного, другого ступеня –у двох, третього ступеня – у десяти, диплом переможця – у 58 учнів 1-4 класів, переможця на шкільному рівні – у 43 учнів, грамоти з предметів – у 38 школярів). У міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» взяли участь 875 учнів ( поки нема результатів весняного етапу, а от восени золотих колосків наші діти вибороли 345, срібних – 505), природничому інтерактивному конкурсі «Колосок» – 1151 учень, всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» – 255 учнів.
У міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 18 предметів взяли участь 370 учнів. Переможцями та призерами стали 97 школярів, з них 20 посіли перші місця, 34 – другі та 43 – треті.
У грудні 2014-го міським ресурсним центром по роботі з обдарованими дітьми «Інтелект» проведено перший міський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в рамках Малої академії наук України. Взяли участь 23 старшокласники, з них 16 посіли призові місця, шість переможців захищали честь міста на обласному етапі.
22 квітня у гімназії відбувся захист наукових рефератів, в якому взяли участь 34 учні 6-9 класів.
Підсумки роботи з обдарованими учнями були підведені 30 квітня на святі «Обдарованість-2015» за участю міського голови В.Коваленка та депутата обласної ради, помічника-консультанта міського голови В.Мерзлова. Нагороди отримали 26 претендентів на медаль, 10 переможців обласних олімпіад, 26 талановитих митців, 28 кращих спортсменів, призерів всеукраїнських змагань та 10 педагогів-наставників.діти