Насичені й спортивні дні у школі №3

Навчальний рік у загальноосвітній школі  №3 Новокаховської міської ради розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Різноманітні спортивні змагання, конкурси, олімпійські уроки – все це чекало на учнів школи у перші дні навчання.img_3220

У понеділок, 5 вересня, педагогічний та учнівський колективи вишикувалися на традиційну лінійку, де після виконання гімну було оголошено план проведення Олімпійського тижня.

Класними керівниками та вчителями фізичного виховання проведено Олімпійські уроки, які збагатили знання учнів з олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, олімпійського руху в Україні.

На головному екрані школи демонструвалися відеопрезентації, мультфільми спортивної тематики. Протягом Олімпійського тижня в шкільній бібліотеці була відкрита виставка «Зірки олімпійського спорту». Цікавими виявилися змагання та естафети, проведені на свіжому повітрі під час уроків фізичного виховання та виховних годин.

Корисною та повчальною для учнів 2-х класів (кл.керівники Кисловська С. А., Обревко О. Ю.) стала зустріч з учасницею 31-х Олімпійських ігор «Ріо-де-Жанейро2016» Анастасією Павловою (лучницею, чемпіонкою та призеркою чемпіонатів світу, чемпіонкою Європи, майстром спорту міжнародного класу, бронзовою призеркою I Європейських ігор в Баку 2015, багаторазовою чемпіонкою України).dscn4615  Завітала вона до школи разом з тренером та мамою – Надією Павловою. Під час розповіді учні захоплено переглядали яскраві фотографії та нагороди спортсменки, а також мали змогу потримати лук та прицілитися.

Радіємо за учнів шкільної команди, які взяли участь у міських спортивно-масових заходах  та посіли призові місця: стрітбол – І місце, волейбол – І місце, штовхання ядра – ІІ місце (Редька В.),   шахи – ІІІ місце (Романюта Є.).

Колектив загальноосвітньої школи №3 щиро вітає спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі фізичної культури і спорту, всіх прихильників фізкультурно-спортивного руху з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту.20160907_141610 img_3167
img_3229 img_3260 img_3279