Навчання апарату Новокаховської міськради та виконавчого комітету

Вчора, 11 січня, у великій залі засідань Новокаховської міськради відбулось навчання апарату особового складу ради та її виконавчого комітету, на яку також були запрошені керівники комунальних підприємств міста.

Навчання проводив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

Серед багатьох питань, на яких зупинився міський очільник, головним було співпраця органів влади і громади в період здійснення реформування в медичній, освітній та інших галузях народного господарства. Наголошувалося на глибокому вивченні законодавчої бази фахівцями і керівниками, особливо в тих сферах, які починають реформуватися вже в цьому році. В роботі кожного спеціаліста та підрозділу на порядку денному головним повино стати поточне та перспективне планування і контроль за виконанням прийнятих рішень. Не залишились без уваги питання дисципліни, етики, взаємоповаги у структурах влади і комунальних підрозділах.

Секретар міськради Олександр Лук’яненко в своєму виступі зупинився на дисципліні документообігу між секретаріатом ради та підрозділами виконавчої влади.

Свої зауваження та побажання також виказали завідуючий оргвідділом міської ради Роман Пашкевич та керуючий справами міськвиконкому Василь Акуленко.

Такі навчання керівництвом міста проводяться регулярно і носять плановий характер.