Навчання для батьків: «Батьківство як покликання»

Нещодавно в ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна) відбулося навчання для батьків першокласників «Батьківство як покликання» в рамках роботи всеукраїнського експеременту «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в загальноосвітньому навчальному закладі».

Психолог Т.Лемешева провівши практичні вправи дала можливість батькам оцінити вплив соціального оточення дитини на її виховання.

Виховання дітей складний життєвий процес. Батьківська Любов іноді дається нелегко, серед її основних принципів – довіра й безпека, які ще треба налагодити. Але якщо вони у стосунках між батьками й дітьми будуть присутні, знаходити вихід зі складних ситуацій буде набагато легше. Довіра, безпека й любов взаємопов’язані, їх по праву можна віднести до трьох складових щасливого сімейного життя і щасливого дитинства наших дітей. Про це та інще розмірковували батьки разом з класним керівником І.Романенко.

Підводячи підсумок зустрічі ЗДНВР Т.Солоненко зазначила що тільки в співпраці батьків і школи ми дамо можливість дітям зростати щасливими.