Навчання для працівників ЦНАПу Нової Каховки

19 лютого завершився дводенний семінар-тренінг для персоналу Центру надання адміністративних послуг, який проходив в рамках програми Європейського Союзу «U-LEAD з Європою» (спільне фінансування країнами членами ЄС – Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією, Естонією, Словенією).

Тренер семінару – доцент кафедри загальної та диференціальної психології ДЗ «Південно-український національний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського» Ірина Бринза проводила навчання для спеціалістів не тільки ЦНАП, а й земельного відділу, держреєстраторів, управління містобудування та архітектури – для тих держслужбовців, які щодня надають послуги відвідувачам.

Розмова стосувалася ділового етикету та взаємодії з людьми, які приходять за тією чи іншою потребою до державних установ. Зокрема, про культуру спілкування, трансформацію минулого досвіду до перспектив теперішнього дня, формування іміджу організації тощо. Під час тренінгу проводилися практичні вправи, опитування, моделювання поведінки у роботі з проблемними клієнтами. На завершення підвели підсумки стосовно виправдання очікувань учасників навчання від отриманої інформації.