Навчання для суддів

В рамках кампанії декларування доходів-2021 спеціалісти Новокаховської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі продовжують проведення просвітницької роботи.

Минулого тижня фахівець податкової інспекції Антоніна Веремієнко зустрілася з працівниками Новокаховського міського суду Херсонської області. Основним питанням порядку денного стало отримання практичних навичок користування Електронним кабінетом платника, який розміщений за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua.

Під час спілкування податківець нагадала, що вхід до електронного кабінету здійснюється за наявності електронного цифрового підпису. Зазначений сервіс надає безліч можливостей, серед яких формування, заповнення та надсилання податкової декларації про майновий стан і доходи громадян в електронному вигляді.

Також А.Веремієнко наочно продемонструвала як за допомогою онлайн кабінету можна просто та доступно отримати довідку про доходи. А щоб працівники Феміди завжди були в курсі новин податкового законодавства, запропонувала підписатися на офіційні сторінки у мережі Facebook ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Наприкінці зустрічі учасники тренінгу отримали друковану продукцію щодо користування електронним підписом.