Навіки у серцях живих…У Новій Каховці відбувся мітинг пам’яті та скорботи

Сьогодні, 22 червня, у Новій Каховці, у  Парку Слави,  відбувся   мітинг скорботи і пам’яті «Ще довго пам’яттю болітиме війна…», приурочений  до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

77 років віддаляють нас від тієї страшної дати – 22 червня 1941 року – дня початку війни – найтрагічнішої війни в історії цивілізації. 4:00 ранку. Мить … і… шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років,  найдовших  в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося… не судилось…

Звертаючись до присутніх на заході, міський голова Володимир Коваленко акцентував: “Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників. Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!”.

Також до громади звернулися директор музею історії міста Віктор Васильєв,  керівник ГО ветеранів та воїнів АТО «Біла стріла»  Дмитро Марков, секретар Новокаховської єпархії протоієрей Миколай.

Лунали пісні у виконанні народного хору ветеранів війни та праці під керівництвом  Світлани Ричкової.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх полеглих  за Батьківщину у кривавих війнах – минулій і сьогоденній. Завершився мітинг традиційною церемонією покладання квітів.

Бажаємо всім ветеранам і свідкам тих подій довгих літ життя, а їхнім  дітям та онукам – гордості за свою країну та своїх предків. Честь та шана  живим воїнам і героям! Низький уклін нинішнім захисникам рідної землі!