Най-най серед найкращих. У Новій Каховці підвели підсумки конкурсів «Учень року» та «Флагмани освіти»

Наприкінці року у Новій Каховці підводяться підсумки міських конкурсів  «Учень року» та «Флагман освіти». Традиційно, кращі учні та педагоги стали гостями міської ради, де їх разом з директорами навчальних закладів у малій залі гостинно приймав міський голова Володимир Коваленко.Як і завжди, церемонія нагородження відбулась у теплій, невимушеній атмосфері. Першими вітали чотирнадцять  учнів, досягненнями яких може пишатися місто.  Це відмінники, спортсмени, переможці олімпіад, міських, обласних, всеукраїнських конкурсів, призери конкурсів наукових робіт і т. д.

Ось їхні імена: Олександра Єліна (ЗОШ №1),  Валентина Мурза (НВК №2), Євгеній Задоя (ЗОШ №3), Вікторія Чередниченко (ЗОШ №4), Катерина Плясецька (ЗОШ №5), Аделіна Манагарова (ЗОШ №6), Микола Кучерявий (ЗОШ №7), Анастасія Юрченко (ЗОШ №8), Катерина Атаманчук (гімназія), Валерій Кузнєцов (ЗОШ №10), Анна Гурмаза (НКТЕЛ), Зоряна Остапець (Дніпрянська ЗОШ), Георгій Завгородній (Маслівська школа),  Анатолій Колотілов (Корсунська школа).

Нагороди дітям вручив мер разом з начальником відділу освіти Оксаною Якубовою та депутатами міськради Сергієм Хоменком і Наталею Марченко. Усі вони побажали дітям підкорювати нові висоти та прославляти рідне місто в Україні та за її межами.

Після офіційної частини кращих учнів чекав солодкий стіл і, як дарунок з нагоди Дня Св. Миколая, що вже не за горами, пакуночки з цукерками.  Деякі школярі задавали міському голові й депутатам питання, що їх турбують, пов’язані з містом, розповідали присутнім про свої захоплення, ідеї, плани. Дехто цікавився як саме учнівська молодь може допомогти  Новій Каховці, на що пролунала відповідь: «Гарно та старанно навчатися і примножувати славу маленької Батьківщини, бути гордістю для батьків і земляків».

Діти, у свою чергу, подарували міському очільнику сувенір на згадку, – картину із зображенням козака. Між дорослими та дітьми відбулася цікава, відверта розмова, тож час пролетів непомітно.

А потім Володимир Іванович запросив дітлахів до свого кабінету, де була зроблена колективна світлина на згадку.

Трохи згодом до малої зали завітали найкращі педагоги шкіл міста – переможці конкурсу «Флагмани освіти».  «Добру традицію ми з вами започаткували, яку неодмінно треба продовжувати. Це  правильно побудовані стосунки, в основі яких лежить довіра, відповідальність і взаєморозуміння. У цій залі присутні ті люди, які практично  не мають свого вільного часу, чиє життя невід’ємно й міцно пов’язане з професійною діяльністю, – наголосив мер В. Коваленко. – Це люди, за плечима яких є добрі справи, кар’єрні успіхи, досягнення. Їхня праця потребує неабияких зусиль та вмінь. І вона не має права бути належним чином не оціненою. Саме це і є основною метою нашої сьогоднішньої зустрічі».

«Ваші досягнення – це надбання кожної з усіх 14  шкіл міста. Ви виховуєте потужну зміну, а тому наше  майбутнє має добру і позитивну перспективу», – додала Оксана Якубова.

Отже, кращими освітянами – переможцями цьогорічного обласного конкурсу «Флагмани освіти»  стали: Юрій Зараменських  (школа №8), Петро Вашкур (школа№1), Неля Гайдучик (гімназія), Тетяна Стрижова (школа №10), Ольга Петрова (НВК№2), Лариса Щербина (НКТЕЛ), Олена Саніна (школа №3), Раїса Фединяк (Дніпрянська школа), Тетяна Брусенець (школа №4), Ольга Скачкова (школа №5), Оксана Іщенко (школа №6),  Людмила Мосьпан (Маслівська школа), Ірина Шумлянська (Корсунська школа),  Олена Карпенко (школа №7).

Усі вони  нагороджені одноразовою обласною стипендією у розмірі 500 грн.