Найбільше гостей Херсонщина приймає у серпні

Київстар, спеціально для ХерсON, провів моніторинг статистичних даних, що дозволяє визначити кількість внутрішніх та іноземних туристів, що приїздять на Херсонщину, з яких регіонів чи країн та визначити високий сезон для них.

За даними моніторингу, проведеному національним телеком-оператором, найбільше туристів на Херсонщину приїздить, серед областей України, з Дніпропетровської області.

Про це на прес-конференції, присвяченій ХерсON ФЕСТу, розповіла Олена Форущенко («Київстар», спеціаліст з розвитку корпоративного бізнесу у Херсоні), повідомляє ПІК.

«Якщо подивитись на рейтинг областей України, то найбільше туристів приїздить з Дніпропетровської області, у відсотковому співвідношенні, це десь близько 13%. Далі – Київська область (10%), Миколаївська (7%), Запорізька (6%) і Одеська (45%), – розповіла Олена Форущенко. Що стосується рейтингу – ТОП-країн, то на першому місці, за даними Київстар – це РФ (24,9%), на другому Естонія (23,4%), на третьому – Білорусь (12,8%).

Найбільше туристів на Херсонщину, за даними національного телеком-оператора «Київстар», приїздить у серпні, найменше – у лютому.

«Що стосується сезонності, то найбільш популярний місяць в році для Херсонської області – серпень. Саме в серпні ми зафіксували близько 900 тисяч українських і близько 11 тисяч закордонних туристів», – повідомила Олена Форущенко. А от найменш популярним місяцем виявився лютий. У цьому місяці було зафіксовано лише близько 146 тисяч українських та 2 тисячі закордонних абонентів.

Загалом з початку січня до кінця листопада 2017 року у мережі Київстар в Херсонській області було зареєстровано більше 4,3 млн абонентів з 23 областей України і близько 60 тисяч абонентів закордонних мереж з 92 країн.