Найкращі автоелектрики навчаються в НКПК-«ЕМТ»

IMG_0143

Гарний автоелектрик  потрібен будь-якій станції технічного обслуговування автомобілів. Новокаховський політехнічний коледж Одеського національного політехнічного університету більш десяти років навчає майбутніх спеціалістів по ремонту електричної частини автомобілів і тракторів. 

Кожного року в рамках тижня технічних спеціальностей проводиться традиційний конкурс «Кращий автоелектрик». В цьому році в конкурсі брали участь студенти груп третього та четвертого курсів 4121, 4131 спеціальності

«Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів». Студенти завжди з радістю приймають участь у цьому конкурсі. Це надає їм можливість показати свої знання, позмагатись у діагностиці пошкоджень електричної частини автомобіля.

Конкурс складається з двох частин – теоретичної та практичної. В теоретичній частині студенти показали свої знання з дисциплін « Будова та експлуатація автомобілів і тракторів», «Технічне обслуговування та ремонт електорустаткування автомобілів і тракторів».

IMG_0142

Практична частина мала слідуюче завдання: за ознаками роботи автомобіля визначити ушкодження в системі запалювання .

Піля запеклої боротьби і підведення підсумків визначились переможці конкурсу цього року. Перше місце посів студент групи 4121 четвертого курсу Глухманюк  С., друге місце – студент третього курсу Терещенко Д.з групи 4131. Третє місце поділили студенти Майле В. та Слепцов В. з  групи 4121.

Конкурс фахової майстерності показав, що у Новокаховському політехнічному коледжі створені всі умови для якісної підготовки молодших спеціалістів.