Найкращий подарунок мамі

Нещодавно у Первомайському (Харківська область) відбувся І тур чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 15 років. У змаганнях взяли участь 29 команд з Харкова, Полтави, Дніпропетровська, Запоріжжя, Кіровограду, Іллічівська, Роздільної, Первомайського, Цюрупинська та Нової Каховки.P1160330– Пляжний волейбол в Україні з кожним роком набирає все більшої популярності. І щороку на мапі пляжників майорить Нова Каховка, яка вже неодноразово гостинно приймала учасників чемпіонату країни з різних областей, – розповідає директор Новокаховської ДЮСШ Новокаховської міськради Петро Бойко.

– Цього року подібний турнір відбувся у Первомайському. Приємно констатувати той факт, що поряд з великими обласними центрами напрочуд успішно розвивається пляжний волейбол в маленьких містечках і селищах. Яскравий приклад цьому – досягнення неодноразових чемпіонів та призерів України серед команд – дівчат з села Чулаківка Херсонської області, юнаків Первомайського і, звісно ж, володарів Кубку та призерів всеукраїнських чемпіонатів з Нової Каховки. Також варто зазначити, що в маленьких містах господарі ретельно готуються до прийому гостей. Не винятком став і нещодавній турнір. Приємно вразили високий рівень організації, яскраве відкриття, проведення змагань в цілому. Усі учасники отримали солодкі подарунки від спонсорів, а наймолодші гравці (юнаки 2005 р.н.) – пам’ятні призи. Також для всіх був організований безкоштовний обід, а спонсор, ПП «Корівка», 2 дні поспіль пригощав учасників свіжим молоком. Активну участь у підготовці та проведенні змагань брали батьки учасників.

Честь Нової Каховки на чемпіонаті представляли 2 команди нашої ДЮСШ. Плідно готувалися до змагань ще 2 пари, але, як це не прикро, не всі батьки змогли знайти кошти на поїздку.

Одна з команд – Андрій Сєров і Денис Дегтяр – в підсумку зайняла 17 місце. Це для них є непоганим результатом, адже хлопці тільки на старті своєї спортивної кар’єри.

Друга наша пара пляжників – Олександр та Євгеній Бойки – була одним із фаворитів змагань, адже до початку турніру хлопці знаходилися на І сходинці рейтингу учасників. Що в підсумку вони блискавично й підтвердили: брати Бойки не програли жодної партії. Вони з легкістю дійшли до півфіналу, де зустрілися з командою Харків/Первомайський. Але запеклої боротьби в цій грі не було (рахунок 21:9, 21:5). Перемогу і вихід в фінал святкували наші вихованці.P1160333

З нижньої частини турнірної сітки також без особливих проблем до фіналу потрапила команда Лозова/Первомайський, яка не програла жодної партії по ходу змагань. Вихід нашої команди до фіналу вже був великим досягненням, так як на літньому чемпіонаті України у цій віковій категорії хлопці зайняли ІІІ місце, адже саме цей суперник зачинив перед ними двері до фіналу, обігравши з рахунком 2:1. Гравці з Харківської області значно переважали в зрості, вони старші за віком.

Виходячи з цього, гра очікувалася досить принципова і напружена. В І партії ініціативою володіли то одна, то інша команда. З рахунком 15:15 кожна пара по черзі вигравала очко, і при рахунку 19:18 на користь суперника здавалося, що вони вже «дотиснуть» наших хлопців… Але потужні подачі Євгенія та влучні атаки Олександра поставили крапку в 1-й партії (21:19). Початок 2-ї партії не вселяв надії на перемогу новокаховської команди: господарі змагань повели з рахунком 3:0. Та згодом брати змогли переламати хід гри і довести партію до перемоги з рахунком 21:14 і таким чином завоювати почесне звання переможців.

До речі, особливо цінним подарунком цей тріумф Жені й Сашка став для їх мами і тренера Галини Бойко, яка того дня відзначала свій ювілей. Вітаємо Олександра та Євгенія Бойків, а також їх тренерів Петра та Галину Бойків з перемогою! Бажаємо успіхів у подальших змаганнях! А він їм знадобиться, оскільки команди Нової Каховки очікує ІІ тур чемпіонату, який проходитиме з 12 по 14 лютого в Чернігові.
P1170360

P.S. Керівництво ДЮСШ висловлює вдячність спортивному клубу «ХL» (президент клубу Є.Єрашов) за надання часткової спонсорської допомоги в організації поїздки на змагання.