Наймолодші вихованці садка  №3 «Соколятко»  пізнають світ

Кожна дитина –  унікальна і  неповторна особистість,  в якій від природи закладена  внутрішня потреба пізнавати навколишній світ. А дорослому потрібно лише своєчасно забезпечити  необхідні умови. Саме цьому і приділяють  велику увагу вихователі  першої  молодшої групи №1 садку “Соколятко”  – Сокирко  М. В. та Єрохіна В. В.  

Питання ознайомлення дошкільнят з формою, кольором, величиною завжди вважалася основою розумового розвитку дитини,  адже цей вік найбільш сприятливий для вдосконалення діяльності органів чуття і накопичення уявлень про навколишній світ.   Тому наші  вихованці залюбки вчаться граючись, запрошуючи в гості до себе «Черепаху -чепуруху» та її маленьких діточок.

“Від того, хто веде дитину за руку  в дитячі роки, що вібрала вона розумом і серцем з навколишнього світу залежить якою людиною стане сьогоднішній малюк.  Вихователі   ЗДО №3  кожного дня створюють для свої вихованців   умови  до успішного навчання та соціалізації “, – зазначає завідувач  закладу дошкільної освіти  І. О. Вергелес.

                                     Н. А. Юр’єва, вихователь-методист