Найщиріші вітання в День художника

День художника відзначається в Україні щорічно у другу неділю жовтня згідно з указом президента (№ 1132/98) від 9 жовтня 1998р. В 2018 році День художника України припадає на 14 жовтня і співпадає з відзначенням Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Пов’язане зображенняШановні творці прекрасного, всі, хто пов’язав своє життя з образотворчим мистецтвом.

Сьогодні на вашу честь золотиться осінь і земля квітує останнім різнобарв’ям. Дозвольте  долучитися до цих щедрих віншувань природи та привітати вас із Днем художника! Творити можна не тільки для галерей, але і для душі … Так нехай для Вашого заняття завжди знаходиться хвилинка і потрібні матеріали!

Прийміть, шановні творці прекрасного, найкращі побажанн: нехай музи творчості й натхнення надовго оселяться у ваших майстернях, нехай мазки лягають рівно, створюючи єдність форм і кольору, і завжди знаходиться для відпочинку затишний куточок і тепла атмосфера у колі друзів! Бажаємо здоров’я і добробуту, миру та злагоди вам і вашим родинам.

Вітаємо! Будьте завжди натхненними і життєрадісними, адже світ такий великий і вимагає Вашої особливої, художньої оцінки!

З повагою, міський голова Володимир Коваленко,                                                              колектив відділу культури і туризму.