Не без роздраю у виконанні «патріоток», але сесія відбулась

Спочатку був скандал, який перманентно продовжувався усю сесію: така собі дуже зла «активістка» усілась на депутатські місця та заважала працювати, потім до першої приєдналася друга – кандидатка у мери, якщо вірити повідомленню однієї з місцевих газет. Головуючий В. Коваленко зауважив «народним фронтовичкам»: роблячи пакості, ще й посміхатись… Попередив разом із секретарем О.Лук’яненком: згідно регламенту за рішенням депутатів ті, хто заважає, будуть виведені із зали! Изображение-008Изображение-012Так сяк, але 84 сесія 6 скликання почала свою роботу. За пропозиціями депутатів були внесені та підтримані більшістю додаткові питання порядку денного.
Зокрема, були внесені зміни та доповнення до рішення, яким були затверджені заходи на 2015 рік міської програми розвитку охорони здоров̓я Нової Каховки міста та першочергових заходів на 2011-15 роки (200 тис. – на ремонт сантехнічних систем п̓ятиповерхівки комплексу №2, 180 тис. грн. – теж на сантехнічні роботи 3-поверхівки комплексу №2, 107 тис. 149 грн. – капремонт покрівлі пральні ЛК №2, 365 тис. 404 грн. – капремонт будівлі станції швидкої допомоги, 100 тис. грн. – поточний ремонт у лікарні); до міської цільової програми розвитку освітньої галузі на 2015 рік; доповнення до додатку рішення ради щодо програми забезпечення транспортного обслуговування загальноміських заходів на 2015 рік; до заходів програми будівництва, реконструкції, капітальних ремонтів об̓ єктів соціальної сфери, житлового фонду та інших на 2015-16 роки; до програми поліпшення екологічного стану та зменшення техногенного навантаження на території ради «Екологія-2015» (реконструкція дільниці головного самопливного каналізаційного колектору до КНС №2-а від КК-61 до КК-62). Щодо останнього: міський голова В.Коваленко доручив начальнику екологічної інспекції О.Лимарю притул зайнятись тим, що відбувається у Дніпрянах. Пояснив, що на особистий прийом до нього приходили дніпрянці та розповідали, що відбувається там, де у величезних теплицях вирощується городина, скільки використовується «хімії».
А про виконання програм щодо розвитку освіти та медицини міський очільник доповів, що громада вклала в об̓’єкти охорони здоров̓я 13 млн. грн. та навчальні заклади – 37 млн. грн., усього 50 млн. грн., хоча це – повноваження держави!
Щодо змін до заходів програми розвитку фізичної культури та спорту на 2013-17 роки: планові призначення на капітальний ремонт асфальтобетонного покриття тенісних кортів ДЮСШ «Таврія» склали 69 тис.500 грн.
Були поповнені статутні капітали комунальних підприємств (загальна сума – 258 тис. 298 грн.). Внесені зміни до рішення про міський бюджет; до договору про висвітлення діяльності ради та її виконкому КП «Редакція газети «Нова Каховка», затверджений склад редакційної колегії на період повноважень міської ради 6 скликання (депутати О.Михайлова, Л.Васильєва, Г.Севрюков, а також шеф-редактор О. Струїна, заступник головного редактора І. Муньос-Сааведра, менеджер по зв’язкам з громадськістю Т. Путілова).
Була вирішена низка питань щодо землі, у тому числі оренди через аукціон та продаж на земельних торгах.Изображение-018Изображение-015Згідно діючого законодавства в районі меморіального скверу були виділені земельні ділянки під забудову учасникам антитерористичної операції. Забудовникам було надано право самим дати назви вулицям, на яких вони житимуть. І от, враховуючи пропозиції управління містобудування та архітектури, організації «Учасники АТО «Біла стріла», сесія вирішила, що назви будуть такі: пр. Героїв, вулиці Спортивна, Степова та Лісова.
Депутати також винесли свій вердикт щодо повернення у комунальну власність недобуду середньої школи №11, ініційовану органами прокуратури, більшістю голосів сказавши: ні! Мова йде про те, що позовну заяву прокуратури області про визнання недійсними договорів купівлі-продажу незавершеного будівництва політехнічного інституту та земельної ділянки, їх повернення вирішено не підтримувати – територіальна громада вважає за недоцільне повернення недобудованої школи до комунальної власності – втрати бюджету будуть завеликі.
З перманентним скандалом за участі «активісток» Лепень та Чернової сесія добігла кінця.