Не бійтесь захищати свої права!

За даними Мін’юсту, понад 70% населення потребує знань про свої права. Новокаховське бюро правової допомоги радить новокаховчанам, у яких виникли сімейні, трудові, житлові, корпоративні, земельні, адміністративні, цивільні чи господарські спори, скористатись алгоритмом дій, розробленим в в рамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!».

Детальніше про Новокаховське бюро Каховського МЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З 01.01.2016 року до 01.10.2017 року працівниками Новокаховського бюро  прийнято 1373 звернень, в тому числі 73 письмових звернень про надання  безоплатної вторинної правової допомоги за результатами яких видано 54  доручення про призначення адвоката за рахунок держави.

Серед послуг, які надає бюро:

– консультації і роз’яснення з правових питань;

– складення заяв, скарг та інших документів правового характеру;

– надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової  допомоги;

– відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими  фізичними можливостями за місцем їх перебування з метою надання  зазначеним особам безоплатної правової допомоги;

– забезпечення точки доступу до електронних сервісів Мін’юсту.

Звертаємо увагу, що  право на адвоката за рахунок держави мають:  громадяни, дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму;   інваліди, які отримують пенсію менше двох прожиткових мінімумів;  діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; учасники бойових  дій; внутрішньо переміщені особи та громадяни України, які звернулися із  заявою про взяття їх на облік як внутрішньо переміщених осіб; та інші соціально-незахищені категорії населення.

При собі потрібно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

За  безоплатною правовою допомогою можна звертатися  до відділу «Новокаховське бюро правової допомоги» Каховського місцевого  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який  знаходиться за адресою: м. Нова Каховка, вул. Французька (Паризької комуни), 5 (1-й поверх), тел.:(05549) 3-50-70. Детальніше про проект “Я маю право” див. за посиланням.

Детальніше про Новокаховське бюро правової допомоги  – за  посиланням 

Іван Гладишенко, заступник начальника відділу «Новокаховське бюро правової допомоги»