Не мовчи!

З 25 листопада по 10 грудня світ активно протестує проти однієї з найактуальніших і найгостріших  проблем – насильства в сім’ї. У 1991 році організації та активісти з 20 країн світу запропонували ідею впровадження глобальної ініціативи «16 днів проти насильства».

З того часу у понад 100 країнах світу щорічно проводять акції в рамках цієї кампанії і закликають до припинення усіх форм насильства. Починаючи з 2000 року, цю ініціативу підтримує і Україна, де, як суворо констатує статистика, від насильства в сім’ї страждає кожна друга жінка (а 30% з них стали жертвами у віці до 18 років). Сьогодні, 1 грудня, цю проблему обговорювали в Новокаховській картинній галереї ім. А. Гавдзинського, де відбулося відкриття тематичної фотовиставки «Не мовчи!», організованої відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.IMG_2670До присутніх на відкритті звернулися керуючий справами виконкому Василь Акуленко, начальник відділу молоді Наталія Таран.IMG_2682 «Не мовчи – це не просто заклик чи гасло. Це стан душі кожного з нас. Це ті слова, які кожен з нас повинен сказати стосовно насильства, – наголосила вона. –  Це велика проблема, мовчати про яку не можна. Її треба обговорювати, переконувати людей, які створюють конфліктні ситуації в родинах, на роботі, на вулиці. Дитина росте щасливою і розвивається у тій родині, де є спокій, довіра, любов, повага. Тож  я бажаю кожному цього безмежного блага. Нехай у  ваших душах і душах ваших діток  панують мир, гармонія і спокій. І нехай в нашому житті не бодай найменшого місця насильству та негативним емоціям!».

Емоційну атмосферу заходу підсилили дитячі виступи, а також продемонстровані відеоролики, присвячені обговорюваній темі.IMG_2677

Кожна фотографія, представлена на виставці, це одна з граней  страшної проблеми – насильства. Тож не пошкодуйте вільної хвилини і завітайте до галереї. На перегляд запрошуються усі бажаючі, в тому числі діти  з батьками. Виставка відкрита до 20 грудня. Вхід – вільний.

IMG_2685 IMG_2691 IMG_2703
IMG_2708 IMG_2709
IMG_2714IMG_2710 IMG_2718 IMG_2732IMG_2705