Не полишити в біді. Юнаки з Піщаного дякують благодійникам і соцпрацівникам

Аби допомогти дітям, які потрапили  у скрутні життєві обставини, не обов’язково бути чарівником. Варто лише подарувати їм увагу і турботу. А головне –  упевненість у тому, що вони не лишилися сам-на-сам у буремному морі проблем  життєвих буднів.

Нелегка доля спіткала двох 15-річних братів з села Піщане, що на території Новокаховської міськради. Як розповідають їхні односельці, хлопці з неблагополучної родини, тому навчалися в школі-інтернаті у Новій Каховці. Та після реорганізації закладу, їм довелося повернутися додому. У рідній оселі, на жаль, їх ніхто не чекав…У  покинутій домівці навіть не було світла. Його вимкнули за борги…Сусіди говорять, що мати юнаків постійно пиячить, а тому  їм фактично нікому допомогти. Та, на щастя, світ не без добрих людей.

До нашого видання звернулася тамтешня жителька і попрохала від імені братів висловити щиру й безмежну вдячність за допомогу працівникам Новокаховського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, зокрема Юлії Загурській, а особливо – депутату міської ради Віталію Перетятьку, завдяки підтримці якого в оселі хлопців відтепер знову є світло. Нині діти хазяйнують, працюють, мають змогу приготувати собі їсти і перебувають під наглядом небайдужих мешканців села і соціальних працівників.

Тож щире спасибі  небайдужим людям! А хлопцям зичимо  мужності і віри. Ніколи не опускайте руки і боріться за краще життя!