«Не рубай ялинку, краще гілочку прикрась!»

Так називається виставка новорічних красунь, які школярі міста виготовили своїми руками із найрізноманітніших матеріалів: сухих гілочок и шишок, пластикових пляшок, вати, картону, паперу, печива і так далі. До речі, виставка проводиться щорічно, участь в ній беруть вихованці усіх шкіл міста, а також техніко-економічного ліцею.

PC196526Свято-2014 відбулось у школі №1. У гості до учнів завітали міський голова Володимир Коваленко і начальник відділу освіти Оксана Якубова. Запрошені привітали учасників виставки теплими, душевними словами. Володимир Коваленко зазначив, що свого часу закінчив лісотехнічний технікум і знає вартість кожного зрубаного дерева.
Діти презентували свої роботи, учасників виставки розважав святий Миколай разом із янголятами, звучали співи і радісний сміх.
Журі на чолі із методистом міського методичного кабінету Ларисою Сазоновою працювало із сильним навантаженням. І ось оголошено результати. Переможених цього разу не було. Грамоти і подарунки від міського голови Володимира Коваленка отримали усі учасники, адже в трьох номінаціях було визначено декілька призових місць.
Свято, яке підтримали спонсорською допомогою БФ «Нова Каховка» (Н.Безп’ятова), профспілковий комітет будинку марочних коньяків «Таврія» (В.Гулько), КП «Агенція регіонального розвитку» (Ю.Спіцин), виявилося чудовим і гарним.

PC196492PC196484PC196478