Не залишаймо ветеранів у біді!

На адресу міського голови Нової Каховки  днями надійшло звернення від голови громадської організації ветеранів та учасників АТО «Біла стріла» Дмитра Маркова з проханням виділити матеріальну допомогу нашому земляку, першобудівнику, ветерану Другої Світової війни Геннадію Захаровичу Ковальову.

На долю цієї людини випало немало випробувань. За свої 92 роки він пройшов горнило війни, концтабір, каторжні роботи у Німеччині. Перемога у Другій світовій надала йому змогу жити у вільній країні та робити корисні справи на благо нашого краю. З 1951 року до 2003-го  (52 роки) Геннадій Захарович працював у Новій Каховці, в тому числі на електромашзаводі, і в такий спосіб робив внесок у її розбудову. 15 разів керівництво заводу відзначало свого працівника за раціональні пропозиції. Геннадій Захарович нагороджений медаллю «За трудову доблесть». І це далеко не всі відзнаки цієї мудрої, працьовитої, самовідданої людини.

Роки праці та випробування молодості позначились на здоров’ї нашого земляка. Нині він прикутий до ліжка тяжкою хворобою. Проте у свої 92 і ці труднощі не зломили його волі. Він оптимістично налаштований, має ясний розум та з надією дивиться у майбутнє, оскільки хоче одного – щасливого життя для рідних, близьких, свого міста та країни.

Вчора, 10 листопада, члени ГО «Біла стріла», серед яких і онук Геннадія Захаровича Вадим, а також керуючий справами виконкому Василь Акуленко, доставили ветерану таку необхідну й важливу допомогу: продукти, засоби гігієни, медикаменти.

Дмитро Марков наголосив, що люди такого поважного віку не мають лишатися на сам на сам з проблемами. «Наш обов’язок дбати про їхнє життя, оскільки усі ми також колись будемо  потребувати допомоги», – наголосив він. В свою чергу,   Василь Степанович передав теплі й щирі вітання від міського голови В. Коваленка, побажав Геннадію Захаровичу міцного здоров’я, сил та бадьорості духу.

Ветеран подякував за увагу й турботу, побажав гостям та всім новокаховчанам гарної долі, успіхів, плідної праці. А ще дав цінну пораду: дбати про здоров’я і ніколи не завдавати людям шкоди, не мати в душі зла, бо саме воно є тією руйнівною силою, яка заважає зустріти багатьом щасливу старість.