Не залишити в біді

В зимовий період особливої уваги потребують люди, які не мають  постійного місця проживання – у кожного на те свої причини.

З метою забезпечення соціального захисту бездомних громадян та у  зв’язку зі  зниженням температури й  погіршенням погодних умов виникла загроза переохолодження та відмороження. Працівники Територіального центру соціального обслуговування Нової каховки нагадують, що в місті працює пункт обігріву для людей, які постраждали внаслідок зимової негоди.
Пункт розташований на базі пожежної частини № 17,  за адресою: вул Першотравнева, 3 Громадяни, які потребують допомоги мають можливість   зігрітися і випити гарячого чаю. Прохання до всіх мешканців населення довести цю інформацію до людей, які потребують допомоги. Не проходьте повз і не залишайтеся байдужими до чужої біди.
Також повідомляємо про те, що в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який знаходиться за адресою:  вул. Історична 18, каб № 6, тел 4 21 16 громадяни без певного місця проживання  можуть звернутися для отримання теплих речей та взуття, яке надало населення міста.

P.S.  У пункті обігріву допмогу може отримати абсолютно кожен мешканець, який з тих чи інших причин потерпає від холоду.