Небайдужі студенти Нової Каховки допомогли самотнім літнім людям

Ми мало замислюємося над тим, хто такі люди похилого віку, чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на вершини життя, і їх найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. З тих чи інших причин вони залишились без допомоги близьких. Самотність, відсутність спілкування, байдужість – все, що залишилось цим людям.

Але як добре, коли людина своїми добрими справами дарує любов і тепло для такої категорії громадян. Відрадно, що всі студенти активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у добру справу.

Працівниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) разом із студентською молоддю-волонтерами з 3 квітня до 5 квітня 2018 року було організовано роботу по здійсненню благоустрою подвір҆ я та наведення порядку у квартирах для одиноких громадян похилого віку.

За надану поміч висловлюємо щиру подяку заступнику директора з виховної роботи Новокаховського вищого професійного-технічного училища № 16 Тетяні Сухацькій, яка організувала групу волонтерів-студентів. Допомогу надали студенти 210 групи за спеціальністю «Оператор комп’ютерного набору, касир» вищезазначеного училища: Варлам Анастасія, Ламмерт Христина, Мартинюк Яна, Матвієнко Валентина, Кривошей Анна, Ступак Віра, Стороженко Дар’я, Юсумбелій Ілона; студенти 116 групи, спеціальність «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» – Шульженко Олександр, Шульженко В’ячеслав.

А також – заступнику директора з виховної роботи професійно-технічного училища № 14 Світлані Піндак і студентам-волонтерам групи НГ17 спеціальності «Нянька.Гувернер» – Джуль Сніжані, Затолоці Яні, Гаврилюк Любові, Гавриляк Катерині, Олійніченко Дар’ї, Літвіну Руслану, Покатило Наталіх, Галкіній Аллі, Ковалевській Людмилі, Левицькій Наталії, Піскун Лілії, Скрипниченко Сніжані.

Територіальний  центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) висловлює щиру подяку за відгук та надану допомогу для одиноких громадян похилого віку студентам-волонтерам та керівникам вищезазначених навчальних закладів.

І головне гасло, яким керуються волонтери: «Не потрібно рятувати весь світ. Спробуй зробити кращим життя хоча б однієї людини!».

 

                                                                         Людмила Логвінова, директор територіального центру