“Нехай триває ваше свято не день, не рік, а цілий вік!”

«Біля хати – слива, біля хати – м’ята,

І співа щаслива, зовсім юна мати»

                                     А.Бахута

 У народі раніше говорили: як зима не злиться, все одно весні скориться. І хоч, в  перші дні  весни, зима показала свій норов хуртовинами, морозом, ожеледдю, все одне ми чекаємо весну з нетерпінням. І, певно, не буде великим гріхом стверджувати, що починається вона, як правило, з 8 Березня, дня, коли всі жінки виглядають радісними та щасливими.

Незважаючи на примхи зими, літературно-меморіальний музей А. П. Бахути відчинив свої двері для жінок рідного міста. Для них господарі  світлиці підготували літературне  кафе присвячене Міжнародному  дню  прав  жінок  і  миру. Присутніх представниць прекрасної статі привітали  найщирішими, найсердечнішими словами, найпривітнішими посмішками і увагою. Звучали  вірші новокаховських поетів, присвячені  матусям, дружинам, сестрам та подругам.

Своє  привітання залишив жінкам і наш знаний земляк, поет  Анатолій Бахута:

Жінки! Ми зичим вам багато.

Жінки! Допоки Ви живі,

Нехай триває ваше свято

Не день, не рік, а цілий вік!

Ви кожна – десь ота жар-птиця,

Що гріє душі й плавить лід,

Недарма ж вами так гордиться

Сім’я, народ і весь цей світ!

Авторські поезії присвячені жінці читали: Антоніна Антропова, Оксана Ткачук, Іраїда Нагаєць.  Улюбленими  віршами про жінок поділились Людмила Шевель та Галина Болдирєва. Оксана Ткачук подарувала всім присутнім жінкам оберіг «Подорожниця», виготовлений власноруч. Завершилась зустріч чаюванням з запашними солодощами.

Щиро вітаємо всіх новокаховчанок з Міжнародним днем жінок! Бажаємо доброго здоров’я, радості і добра. Зичимо кожній із вас відчувати силу цих слів не тільки у дні свят – а щодня! Хай вам щастить! Хай береже вас доля!