Нематеріальна культурна спадщина нашого краю

Усвідомлюючи важливе значення нематеріальної культурної спадщини як головного джерела культурного різноманіття й гарантії сталого розвитку, як одного з факторів формування іміджу України в Європейському культурному просторі, 2008 року Україна приєдналась до Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини.

Зберегти та розвинути багатство традиційної культури українців, а також передати його наступному поколінню є одним з основних завдань працівників культури громади.

При Палаці культури Нової Каховки створена робоча група, яка організувала 28 липня зустріч з мешканцями села Корсунка у Корсунському  сільському  клубі (завідуюча О.Єфремова). На зустрічі не лише обговорювалися питання та визначалися основні напрямки діяльності по збереженню та відновленню традицій нашого краю, місцеві майстрині із задоволенням продемонстрували свої роботи та розповіли про здатність передавати із роду в рід, наступним поколінням нащадків, найбагатші цінності і надбання свого краю – вміння, майстерності, досвіду, традиційності.

Свої роботи у різних напрямках – плетіння з паперової лози, вишивка гладдю, хрестиком, стрічками та бісером, написання картин – продемонстрували гостям Антоніна Мар’ян,  Поліна Москаленко, Ганна Олійник,  Михайло Олійник, Ольга Науменко, Раїса Півень, Надія Півень, Марія Ткаченко.

Аби члени громади й в подальшому мали змогу реалізувати свій творчий потенціал, долучитись до всього духовного й художнього багатства світової цивілізації, зберігати і збагачувати власну культурну спадщину рідного краю у всьому її різноманітті, присутні заходу домовилися про неодмінне та постійне подальше спілкування та підтримку творчої діяльності в цьому напрямку.

Відділ культури і туризму