Неповнолітні засуджені відвідали картинну галерею ім. Гавдзинського

aa557cd6bf36769103e17f5497a20cc8

13 травня 2015 року інспекторами Новокаховського міського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Херсонській області для підлітків, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, організовано екскурсію до Новокаховської картинної галереї ім. А.С. Гавдзинського.

Про це повідомляє інспектор Новокаховського міжрайонного підрозділу КВІ управління ДПтС України в Херсонській області  Ірина Матвієнко.

Під час екскурсії неповнолітні оновили свої знання про страшні події ХХ століття у роки Другої світової війни. Затамувавши подих всі слухали розповідь екскурсовода про довге і криваве протистояння наших співвітчизників за визволення нашої держави. Про тяжкий шлях визволення України, що тривав з 1942 до 1944 рр., та який, попри гіркоту поразок, привів до жаданої перемоги.

35a72a4cc6cd0aea7cb0db5f0a4487c6

Також в ході екскурсії неповнолітніх ознайомили з творами живопису присвячених подіям Великої Світової війни та боям в зоні АТО та з фотовиставкою «Шлях свободи», присвяченої річниці «Майдану».

2015 рік – рік вшанування подвигу нашого народу у Великій Вітчизняній війні. 70 років тому фашистська орда смертоносним смерчем пронеслася над просторами України, спопеливши її села й міста, винищивши найкращий цвіт нації. На превеликий жаль, та страшна війна не стала уроком для можновладців, і ось знову наша українська земля стогне від вибухів і омивається кров’ю своїх захисників.

Низький Вам уклін, Ветерани-герої,
За сльози, що Вами утерті,
За те, що Ви нас закривали собою
І світ рятували від смерті.

Цими рядками закінчилась екскурсія в Новокаховській картинній галереї ім. А.С. Гавдзинського.